AÖF Sınavlarında Görev Almak İsteyen Personellerin Dikkatine

 

Anadolu Üniversitesi AÖF Sınavlarında Görev Alacak Personelerin Dikkatine

 

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi, sınav ücretlerinin IBAN aracılığı ile banka hesaplarına yatırılması konusunda bir çalışma başlatmıştır. Bu bağlamda İl Sınav Koordinatörlüğü Üniversitemiz akademik ve idari birimlerinden birer Bina Üst Yetkilisi  belirleyerek AÖF sınavlarında görev alan personelin IBAN numaralarını Anadolu Üniversitesi Sınav Hizmetleri web sitesine girilmesini sağlamıştır.

Anadolu Üniversitesi Sınav Hizmetleri web sitesine kayıtlı (daha önceden AÖF sınavlarında görev almış) görevlilerin Anadolu Üniversitesi Görevli İşlem Sistemi web sitesinden (http://sinav.anadolu.edu.tr/augis/)Yeni üyelik” girişi yaparak IBAN dahil tüm kişisel bilgilerini kontrol etmeleri ve varsa eksik bilgilerini sisteme mümkün olan en kısa süre içerisinde girmeleri gerekmektedir. "Yeni üyelik" girişine ilişkin bilgilere "http://sinav.anadolu.edu.tr/augis/augis_kullanim_klavuzu.htm" adresinden ulaşılabilir.

Sistemde kayıtlı olmayan (örneğin yeni atanmış bir araştırma görevlisi) ancak sınavlarda görev almak isteyen personel ise öncelikle görevli olduğu birimin Bina Üst Yetkilisine başvurarak, sisteme kaydının yapılmasını sağlamalıdır.

UYARI: IBAN bilgileri sistemde mevcut olmayan üniversite personeline görev verilmeyecektir. İlgililere önemle duyurulur.

Saygılarımızla  

                                                                                                               

 

 

 

 


Copyright 2011 © Gümüşhane Üniversitesi, Açık Öğretim Fakültesi İl Sınav Koordinatörlüğü
Web Tasarım & Programlama: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı  E-Posta: aofgumushane@gumushane.edu.tr Telefon: 04562337095 Faks: 04562337095